Pomimo końcówki sezonu startowego ostatnie 2 tygodnie obfitowały w wydarzenia:
1) Mikołaj Walesiak powiększył grono „ludzi z żelaza” kończąc pełny dystans Ironman’a w Wolsztynie w czasie 12:06:48! Mikołaj zapewne „złamałby”12h gdyby nie fakt, że trasa pływacka była wydłużona… Tak czy inaczej pękamy z dumy, ze mamy kolejnego IRONMAN’a w naszym zespole!
v22) Magdalena Wolf ukończyła 1/2 IM w Borównie w czasie 5:39:40 plasując się na 5. miejscu w kategorii K35-39. Zawody odbywały się w deszczu co czyniło trasę rowerową szczególnie niebezpieczną, lecz pomimo tego naszej Magdzie udało się bez problemu dojechać bez szwanku, a potem kontynuować bieg w świetnym tempie (jak zwykle!)

 

 

 

 

 

 

 

v13) Radosław Rumiński, Tomasz Szałkowski i Aleksandra Obiedzińska reprezentowali nasz klub w serii Ironman 70.3 w Vichy we Francji uzyskując czasy: Radek 4:56:53, Tomek 5:21:05, Ola 5:46:20. Ze wzgledu na ciepłą wodę w rzece (ponad 25 stopni) pływanie odbywało się bez pianek. Nowością był też „rolling start” (zawodnicy puszczani trójkami co 5sek). Pomimo trudnej technicznie trasy rowerowej i biegu w upale (36 stopni w cieniu) nasi zawodnicy świetnie sobie poradzili – kolejne doświadczenie zdobyte!

v44) Adam Rubaj startował w zawodach rowerowych MTB Susz na dystansie Mega (50km)
Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy świetnych występów!