Tradycyjnie jednym z pierwszych startów zawodników KTS ironman jest AQUATHLON RUMIA. W tym roku w bardzo dobrze obsadzonych zawodach w randze – Mistrzostw Polski w aquathlonie w kategoriach: junior młodszy, junior i młodzieżowiec na 2016 rok. Impreza rozegrana pod auspicjami Polskiego Związku Triathlonu. JULIA GOC zdobyła tytuł WICEMISTRZYNI POLSKI -GRATULUJEMY SUKCESU!!!

W kategorii amator 600m. pływania i 3km. biegu Aleksandra Obiedzińska zajęła wysokie, ale bardzo nielubiane przez zawodników czwarte miejsce. 🙂 Daniel Kozłowski na w/w dystansie uplasował się na 8 miejscu open i 3 miejsce w M40+. Niech te wyniki będą dobrą wróżbą na nadchodzący sezon.

Radosław Rutka wziął udział w HARPAGANIE jazda rowerem na orientację dystans 200km., a Adam Rubaj szlifował formę rowerową w SKANDIA MARATON MTB.  MOC JEST Z NAMI!!!